- ZESPÓŁ NA WESELE OPOLE

Przejdź do treści

Menu główne:

KONCERTY

Miło mi jest zaprezentować swoją osobę jako człowieka o wieloletnim doświadczeniu w branży muzycznej.
Przez wiele lat mieszkając w Rzymie starałem wzbogacać siebie o nowe doświadczenia muzyczne, a zarazem współpracowałem z wieloma muzykami róznych narodowości z którymi miałem zaszczyt koncertować. Jednak po dośc długim pobycie we Włoszech nastąpił czas powrotu do ukochanego kraju i tutaj zostałem do dzisiaj.


WESELA

Odkąd mieszkam w Polsce zaowocowało to stworzeniem zespołu, który jest w stanie sprostać największym wyzwaniom w oprawach wesel a zarazem nie jest nam obca aranżacja każdego utworu jaki dostępny jest w bibliotece światowej. Najbardziej popularnymi utworami w Polsce stały się piosenki Disco Polo i w tym kierunku staramy być na bieżąco z repertuarem. Jako wodzirej jestem w stanie sprostać każdemu zadaniu, które jest mi powierzone i zapewnić najlepszą zabawę podczas tak wspaniałych imprez jakimi są wesela.IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Współpracuję również z bardzo znanymi firmami w całym kraju dla których staram się o najwyższą oprawę muzyczną podczas imprez okolicznościowych. Najczęściej wystarczy dobór sprawdzonego repertuaru klasycznego oraz jazzowego a dla bardzo wymagających klientów Disco Polo. 
Copyright Hi-Fik
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego